Najnowsze Filmy i Seriale Online Przedpremierowo ! w sieci

Polskie i zagraniczne filmy i seriale - streszczenia, ciekawostki i zdjęcia

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-06-22 22:04:56

JacintoBoy
Użytkownik
Data rejestracji: 2017-06-22
Liczba postów: 1

Botoks (2017) Cały Film [*ONLINE*] [*CDA*] Przedpremierowo!

Czasami jak sporo ludzi ogląda Online, system prosi o rejestracje, warto sie zarejstrować, trwa to kilka-sekund, a mamy dostęp do naprawdę szerokiej bazy filmów np: (Botoks)!

Botoks (2017) Film Online Przedpremierowo ! w sieci oglądaj:

------->>> NACIŚNIJ ABY OBEJRZEĆ

Obejrzeć:   ------->>> : http://filmplay.pl/botoks-2017-caly-film-polski-hd


Pobrać:   ------->>> : http://filedownloads.pl/botoks-2017-cal … p-xvid-ac3

Pobrać:   ------->>> : http://o9d.pl/vKRRNYhO9VfmnO0l/


699706_1.1.jpg

Szpital ukazany w „Botoksie" to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela  pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem . Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda  jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem  wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji  rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem , który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata  to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka , sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.


Botoks (2017)
2 godz. 15 min.

Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej, splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć.
Zobacz
reżyseria:   

    Patryk Vega

scenariusz:   

    Patryk Vega

    oceń twórców
gatunek:   

    Thriller

produkcja:   

    Polska

premiera:    29 września 2017 (Polska) 29 września 2017 (świat).

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.11