Najnowsze Filmy i Seriale Online Przedpremierowo ! w sieci

Polskie i zagraniczne filmy i seriale - streszczenia, ciekawostki i zdjęcia

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-05-28 11:38:01

Studio
Administrator
Data rejestracji: 2017-05-25
Liczba postów: 127

Smoleńsk (2016) Film Polski Online-Cda Przedpremierowo !

"Smoleńsk wreszcie powrócił na srebrne ekrany! "Smoleńsk 2016 Film On­line"

Smoleńsk (2016) Film Online Przedpremierowo ! w sieci oglądaj:

------->>> NACIŚNIJ ABY OBEJRZEĆ

Obejrzeć:   ------->>> Lektor PL: https://zobacz24.pl/?filmweb=650957&ref=hd2film-o-smolensku-zwiastun-342858-article.jpg


„Smoleńsk” jest filmem nierównym, chropowatym, momentami pozbawionym dramaturgicznego oddechu, ale jako całość zdecydowanie się broni. I to zarówno przed zbyt zjadliwą krytyką jego artystycznych walorów, jak i przed atakami proputinowskich cyngli.

Na film Antoniego Krauze wybierałem się - po obejrzeniu zwiastuna - jak na ścięcie. Na szczęście całkowicie nieudany trailer nie oddaje tego, co oglądamy w trakcie dwugodzinnego seansu - choć minusów oczywiście nie brak. Najbardziej razi niekonsekwentne poprowadzenie głównej roli dziennikarki Niny (Beata Fido). Reporterka odkrywająca stopniowo prawdę o katastrofie smoleńskiej bez żadnej psychologicznej logiki miota się między emocjonalnym zaangażowaniem w tragedię a bezmyślnym publikowaniem kolejnych "wrzutek". I nie jest to wina aktorki, lecz raczej twórców filmu, którzy uczynili z jej postaci tylko i wyłącznie motor napędowy całej historii.

W „Smoleńsku” szwankuje też dramaturgia. Tempo filmu jest nierówne, a w połowie - głównie w wyniku klejenia fabuły faktografią i nieraz zbyt drętwymi dialogami - wkrada się kilkuminutowy galimatias. Parę fragmentów z powodzeniem można byłoby wyciąć (okrzyk „Ruskie zabiły Kaczora”, scena łóżkowa, wymienianie ofiar „seryjnego samobójcy”) lub nakręcić jeszcze raz (intro z Jakiem, scena protestu przeciwko pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu).

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB 1.5.11